Start Wydarzenia Udany start w Rzeszowie 28.10.2008 r.
Udany start w Rzeszowie 28.10.2008 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster
Piątek, 31 Październik 2008 00:00

W dniu 28 października odbył się w Rzeszowie III Ogólnopolski Otwarty Turniej Karate Juniorów od 14 do 18 lat, uprawiających sztuki walki w różnych klubach na terenie całego kraju. Spośród siedmiu reprezentantów naszego Klubu aż sześciu stanęło na podium zdobywając dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

Na najwyższym podium  stanęli: w kategorii junior do 55 kg – Ryszard Wadowski, oraz od 60 kg – Michał Marciniuk. Drugie miejsce wywalczyli: w kategorii junior o 55 kg – Bartłomiej Polewiak oraz junior starszy do 70 kg – Rafał Barwiński. W kategorii junior do 70 kg na trzecim miejscu znalazł się tym razem nasz Mistrz Polski Wojciech Bychawski. Trzecie miejsce zajął także Marek Koperczuk – w kategorii Junior do 60 kg.

Start w zawodach w Rzeszowie możemy zaliczyć do udanych tym bardziej, że termin ich przypadł na połowę przygotowań do Pucharu Polski w Jeleniej Górze.

Zmieniony: Sobota, 31 Styczeń 2009 20:18