Start Zajęcia
 
Zajęcia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 07 Czerwiec 2002 00:00

Szanowni Państwo. 
Informujemy, że wszystkie aktualne informacje znajdują się na nowej stronie Klubu o roboczej domenie https://koklublin.wixsite.com/ksbl  
Jak tylko prace nad nią zostaną ukończone zastąpi ona starą stronę Klubu na dotychczasowej domenie.

Kliknij link:

 

 

UWAGA: W celu uzyskania dodatkowych informacji i zapisania się na wybrane zajęcia prosimy zgłaszać się do prowadzących tuż przed rozpoczęciem się zajęć w podane dni.

 

Z naszymi instruktorami można także kontaktować się telefonicznie dzwoniąc bezpośrednio pod następujące numery telefonów:

sensei Marcin Majczak 4 DAN - 603-994-288

sensei Anna Majczak 3 DAN - 693-994-288

sensei Arkadiusz Wierbol 1 DAN - 504-040-542

sensei Katarzya Kuprianowicz 1 DAN - 536958140

 

lub wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną na adres instruktora:

 

sensei Marcin Majczak - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

sensei Anna Majczak - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 sensei Arkadiusz Wierbol - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

sensei Katarzya Kuprianowicz - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Konto bankowe do wpłat za zajęcia - kliknij >>TUTAJ<<.

Zapraszamy wszystkich chętnych!


 

Zmieniony: Wtorek, 15 Wrzesień 2020 11:40