Start Wydarzenia Oyama Karate Koyagi Cup 2012
Oyama Karate Koyagi Cup 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Poniedziałek, 23 Kwiecień 2012 00:00

Kolejna edycja Koyagi Cup w Lublinie za nami.

    W dniu 22 kwietnia 2012r. Klub Oyama Karate Lublin po raz kolejny był organizatorem zawodów z cyklu Oyama Karate Koyagi Cup. W zawodach wystartowało sumie ok. 120 zawodników z Lublina, Rzeszowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Tarnobrzega i Kozienic. Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: kata (układy) oraz kumite (walki) i skierowane były głównie dla najmłodszych dzieci.

 

Foto: Tomasz Cegłowski

 

Wyniki kumite:


DZIECKO „S”
1.    Marcin Woliński – Lublin
2.    Piotr Ryjewski – Lublin
3.    Oliwia Gajosińska – Lublin

DZIECKO „M”
1.   Amelia Tomaszewska – Lublin
2.   Krzysztof Stępień - Rzeszów
3.   MichałKurnicki - Lublin

DZIECKO „L”
1.   Wiktoria Piorun - Lublin
2.   Kacper Cieniuch – Lublin
3.   Maksym Broszkiewicz - Rzeszów

MŁODZIK „S”
1.    Marcin Musiał - Rzeszów
2.    Mateusz Sochowski – Lublin
3.    Gabriela Sudoł – Rzeszów

MŁODZIK „M”
1.   Jan Kwiatkowski - Lublin
2.   Marlena Krzywicka - Lublin
3.   Radosław Wilczek - Lublin

MŁODZIK „L”
1.    Maciej Grabski – Tarnobrzeg
2.    Maria Taras – Tarnobrzeg
3.    Arkadiusz Łoboda – Lublin

KADET chłopców super  LEKKA
1.    Marko Marotto – Lublin
2.    Mateusz Motyl– Rzeszów
3.    Oskar Rybaczek – Lublin

KADET chłopców  LEKKA
1.    Krzysztof Cnota – Lublin
2.    Andrzej Kasianiuk – Lublin
3.    Patryk Wojciechowski – Lublin

KADET  chłopców junior CIĘŻKA
1.    Daniel Tomaszewski – Lublin
2.    Jakub Koncewicz – Lublin
3.    Adrian Worobij – Lublin

KADET chłopców CIĘŻKA
1.    Cyprian Cierpich - Rzeszów
2.    Mateusz Biały - Rzeszów
3.    Kamil Głowacki - Piotrków Trybunalski

KADET dziewcząt
1.    Natalia Orzech – Rzeszów
2.    Zofia Szyposzyńska – Piotrków Trybunalski
3.    Ola Rychter - Piotrków Trybunalski

JUNIOR dziewcząt lekka GALA
1.    Daria Cieślińska - Piotrków Trybunalski
2.    Ada Ryjewska – Lublin

JUNIOR dziewcząt średnia
1.    Agnieszka Kulbat -  Piotrków Trybunalski
2.    Katarzyna Przybył – Piotrków Trybunalski
3.    Wiktoria Sieńko – Lublin

JUNIOR chłopców średnia
1.    Marcel Walos - Kozienice
2.    Daniel Koperczuk – Lublin
3.    Michał Bugała - Kozienice

JUNIOR chłopców ciężka
1.    Kamil Wojciechowski - Kozienice
2.    Bartosz Szulc - Kozienice
3.    Rafał Kreft – Lublin

JUNIOR STARSZY chłopców średnia
1.    Krystian Biały - Lublin
2.    Damian Kłos - Kozienice
3.    Mateusz Pelc - Kozienice

JUNIOR STARSZY CIĘŻKA
1.    Damian Kulesza - Kozienice
2.    Daniel Przywara - Kozienice
3.    Michał Samek - Lublin

 

Wyniki kata:

DZIECKO
1.    Natalia Trancygier – Lublin
2.    Marcin Woliński – Lublin
3.    Igor Skalski – Rzeszów

MŁODZIK
1.    Gabriela Sudoł – Rzeszów
2.    Maria Taras – Tarnobrzeg
3.    Maciej Mazur – Tarnobrzeg

KADET
1.    Maciej Grabski – Tarnobrzeg
2.    Krzysztof Cnota – Lublin
3.    Marko Marotto - Lublin

JUNIOR

1.    Agnieszka Kulbat – Piotrków Trybunalski
2.    Ryszard Rogalski – Lublin
3.    Katarzyna Przybył - Piotrków Trybunalski

 

Nagrody specjalne:

Nagroda dla najlepszego technika turnieju: Agnieszka Kulbat - Piotrków Trybunalski
Nagroda dla najbardziej bojowego zawodnika turnieju – Marcin Woliński -  Lublin

Zapraszamy na fotorelację z turnieju.

 

Zmieniony: Wtorek, 26 Marzec 2013 13:57