Start Wydarzenia Koyagi Cup 2011
Koyagi Cup 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Webmaster   
Poniedziałek, 18 Kwiecień 2011 00:00
Oyama Karate Koyagi Cup 2011

 

W dniu 16.04.2011r. Klub Oyama Karate Lublin po raz kolejny był gospodarzem zawodów z cyklu Oyama Karate Koyagi Cup. W turnieju wystartowało ok  137 zawodników z Lublina, Rzeszowa, Radomia, Tarnobrzega i Warszawy i  jak co roku dzieci i młodzież rywalizowali ze sobą w Kata – konkurencji technicznej i Kumite – walkach z ograniczonym kontaktem.

 

Zawody zorganizowane zostały dzięki wsparciu Miasta Lublin.

Wyniki :

KATA – dziecko
1.    Gabriela Sudoł – Rzeszów
2.    Mikołaj Mazur – Tarnobrzeg
3.    Piotr Paradowski – Tarnobrzeg

KATA – młodzik chłopcy
1.    Sebastian Uzar – Tarnobrzeg
2.    Maciej Grabski – Tarnobrzeg
3.    Mateusz Motyl - Rzeszów

KATA – młodzik dziewczęta
1.    Marlena Krzywicka – Lublin
2.    Angelika Barczak – Lublin
3.    Oliwia Szmidt – Lublin

KATA – kadet
1.  Daniel Szczepanik - Tarnobrzeg

2.   Ryszard Rogalski – Lublin
3.   Mateusz Biały - Rzeszów

KUMITE

Dziecko XS
1.    Piotr Ryjewski - Lublin
2.    Natalia Trancygier - Lublin
3.    Oliwia Miazek - Lublin
Dziecko S
1.    Michał Kurnicki - Lublin
2.    Sebastian Sudoł - Tarnobrzeg
3.    Mikołaj Mazur - Tarnobrzeg

Dziecko M
1.    Kacper Supryn - Lublin
2.    Bruno Wacławek - Lublin
3.    Maksymilian Araszkiewicz - Radom

Dziecko L
1.    Adrian Bryda - Lublin
2.    Kacper Wilkołazki - Lublin
3.    Przemysław Gilas - Lublin

Młodzik XS
1.    Jan Kwiatkowski - Lublin
2.    Szymon Smagowski - Radom
3.    Mateusz Motyl - Rzeszów

Młodzik S
1.    Oskar Rybaczek - Lublin
2.    Sebastian Uzar - Tarnobrzeg
3.    Maciej Grabski - Tarnobrzeg

Młodzik M
1.    Daniel Tomaszewski - Lublin
2.    Hubert Cristovao - Lublin
3.    Adrian Worobij - Lublin

Młodzik L
1.    Rafał Kamiński - Lublin
2.    Maciej Mańko - Lublin
3.    Patryk Wojciechowski - Lublin

Kadet dziewcząt
1.    Karolina Adamek - Lublin
2.    Adrianna Ryjewska - Lublin
3.    Martyna Jurek - Rzeszów

Kadet chłopców lekka
1.    Marko Marotto - Lublin
2.    Michał Fornal - Rzeszów
3.    Ryszard Rogalski - Lublin

Kadet chłopców średnia

1.    Krzysztof Cnota - Lublin
2.    Mateusz Żurek - Lublin
3.    Radosław Mizera - Radom

Kadet chłopców ciężka
1.    Rafał Kreft - Lublin
2.    Michał Krzyżanowski - Lublin
3.    Mateusz Biały - Rzeszów

Junior chłopcy lekka
1.    Mateusz Łbik - Lublin
2.    Gabriel Nagaj - Tarnobrzeg
3.    Józef Czerkies - Tarnobrzeg
Junior chłopcy średnia
1.    Krystian Biały - Lublin
2.    Konrad Prusiewicz - Lublin
3.    Daniel Koperczuk - Lublin

Junior chłopcy ciężka
1.    Michał Kreft- Lublin
2.    Piotr Banaś - Radom
3.    Konrad Ziółkowski - Radom

Junior starszy chłopcy lekka
1.    Jakub Wojciechowski - Radom
2.    Bartłomiej Polewiak - Lublin

Junior starszy chłopcy średnia
1.    Ryszard Wadowski - Lublin
2.    Tomasz Kąkol - Warszawa
3.    Marek Koperczuk - Lublin

Junior starszy chłopcy ciężka
1.    Samir Smai - Radom
2.    Rafał Wójcik - Lublin

Zmieniony: Niedziela, 24 Czerwiec 2012 18:49